Email: info@sitris.sk Telefón: +421 948 528 069 +421 948 528 065 | EN SK

Na mieru vašim potrebám

​Je nám jasné, že aj pri najvyššej snahe o štandardizáciu je každý proces výroby iný. Našou výhodou je veľká flexibilita, s ktorou sa dokážeme bez problémov prispôsobiť vašim požiadavkám.

Áno, presne tak. Nemusíte sa nám prispôsobovať, my „našijeme“ celý monitoring presne na vaše potreby. Ako u krajčíra. Výsledkom bude samozrejme skvelo padnúci oblek – monitoring šitý na mieru.

    

Neostaneme len pri všeobecných slovách, flexibilitu dokazujeme aj v detailoch:
 

  • Reporting na mieru – nielen spôsob zasielania reportov, ale aj ich vzhľad, či formát je prispôsobiteľný.  Použité ukazovatele je možné upraviť podľa vašich konkrétnych požiadaviek a budú generované v intervaloch, aké si zadáte.
     
  • Systém prispôsobený typu výroby – technológie, ktoré sa dokážu prispôsobiť na váš typ výroby – od čiarových kódov, cez senzory množstva, hmotnosti a objemu, až po kamerové systémy na sledovanie kvalitatívnych parametrov a podobne.
     
  • Systém prispôsobený veľkosti výroby – potreby menších podnikov sú odlišné od potrieb podnikov s tisíckami zamestnancov. Veľký podnik potrebuje väčšie množstvo ukazovateľov a tiež komplexnejší reporting ako malá výroba. Prispôsobiť naše systémy práve vašim potrebám je pre nás hračka.
     
  • Prepojenie na externé systémy - rôzne typy softvérov. Napríklad dochádzkové, ERP, CRM, alebo účtovnícke softvéry.

ZÍSKAJTE PONUKU - NECHAJTE NÁM E-MAIL ALEBO ČÍSLO A MY SA VÁM OZVEME